Evini Kirala
Villa Kiralamanın Avantajları Nelerdir?
28.06.2021
Villa Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Kiralık villalar, son zamanlarda yaz tatilleri için en sık tercih edilen tesisler arasında. Hem farklı hem de sakin bir tatil geçirmek isteyenlerin tercihleri genellikle kiralık villalar yönünde oluyor. Son yıllara damga vuran salgının da bu tatil tarzının popüler hale gelmesi üzerinde etkisi büyük. Hijyeninden emin olduğunuz, sadece size ve sevdiklerinize özel bir ortamda dolayısıyla eğlenmeniz ve dinlenmeniz bu sayede mümkün hale geliyor. Villada tatil fikri hem genç hem de orta yaş ve üzeri kişiler için son derece cazip görünüyor. Elbette her yaş gurubu için bunun nedeni farklı olabiliyor. Gençler, aileleri ya da sevdikleri ile rahatsız edilmeden eğlenmek, müzik dinlemek ya da sohbet etmek isterken ileri yaşlar gürültüden uzak olmayı ve sakinliği seçiyor.

Tatil planı yaparken farklı tatil bölgelerinde kiralık villa opsiyonları bulabilmek, bu seçeneği son derece cazip hale getiriyor. Ayrıca kiralık villalar; kişi sayısı ve beklentilere uygun farklı mimari özelliklerde olabildiğinden her zevke kolaylıkla hitap edebiliyor. Genel olarak villa kiralamanın avantajları:

 1. Size özel ve korunaklı bir tatil mekanı sağlaması,
 2. Kişi sayısına uygun oda ve yatak kapasitesine uygun olabilmesi,
 3. Kendine özel mutfak ve yemek alanına sahip olması,
 4. Kendine özel bahçe kullanımı ve dolayısıyla mangal ve barbekü partilerine imkan vermesi,
 5. Kendine özel havuz kullanımı sayesinde mahremiyete olanak vermesi,
 6. Kendine özel garaj kullanımı sayesinde araç güvenliğine imkan sağlaması,
 7. Kalabalık gruplarla yapılan tatil planlarında kişisel bütçelerin hafifletilmesinin sağlanması,
 8. Günlük rutinlere uygun yeme içme planlanmasına imkan sunması,
 9. Kişisel alışkanlıkların kolaylıkla tatil süresince devamının sağlanması olarak sayılabilir.

Neden Kiralık Villa Tatilini Tercih Etmelisiniz?

Villa tatili; sağlık, mahremiyet ve bütçe gibi nedenlerle sıklıkla tercih edilir. Tüm bunların dışında, farklı bir tatil ve doyumsuz bir dinlenme fırsatı sunması nedeni ile de liste başı olarak değerlendirilmektedir. Otelde yapılan tatillerde, kalabalık yeme içme mekanları, kalabalık havuzlar ve zorunlu yemek saatleri kişilerin istedikleri gibi hareket etmesine pek de müsaade etmemektedir. Kahvaltıyı kaçırmamak adına erken saatlerde uyanmak, tam en eğlendiğiniz anlarda akşam yemeği için kıyafet değiştirmek zorunda kalmak tatili yorucu hale getirebilir. Tüm günü kendinize göre planlamak, dilediğiniz saatte uyanıp akşam yemeğini istediğiniz saatlerde ve canınızın çektiği yiyeceklerle hazırlamak, villa kiralama ile mümkün olmaktadır. Kalabalık gruplarla yapılan tatillerde, kişi başı konaklama fiyatları yine kiralık villa sistemi sayesinde düşürülebilir. Günlük olarak yapacağınız villa ödemesini kişi sayısına bölerek daha düşük bütçelerle daha kalabalık arkadaş grupları için tatil planlayabilirsiniz.

Havuz kullanımlarında, mahremiyetin sağlandığı alanlarda gönlünüzce güneşlenebilir ve dilediğiniz saatte yüzüp rahatlayabilirsiniz. Kendinize özel bahçenizde spor aktivitelerinizi ya da mangal partilerinizi organize edebilirsiniz.

Kredi Kartı
3d Secure
Websitemiz Kredi Kartlı Alışverişlerde 256 Bit
SSL Sertifikası ile Korunmaktadır.
// whatsappp
Whatsapp
Bize Ulaşın
× Müşteri Temsilcileri
X REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati : Çıkış Tarihi:
 • Konaklama Süresi 0 Gece
 • Konaklama Tutarı 0₺
 • Isıtma Ücreti 0₺
 • Temizlik Ücreti 0₺
 • Ön Ödeme 0₺
 • Girişte Yapılacak 0₺
 • Toplam xxx₺
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Opsiyon
Giriş-Çıkış