Evini Kirala

Rezervasyon İstekleri

Yardım Destek sayfasına dön
Telefon ile Rezervasyon İşlemleri?

Konaklama gerçekleştirilecek villanın belirlenmesinin ardından sağ üst köşede yer alan iletişim bölümü vasıtası ile şirket personeli ile iletişime geçilebilmektedir. Konaklama gerçekleştirilecek olan villanın kodunu Evini Kirala personeline ileterek, villa hakkında geniş ve detaylı bilgilere kolaylıkla ulaşmak mümkündür. Merak edilen soruların tamamına cevap verilmesinin ardından firma yetkilisi tarafından müşterilerin gerekli görülen şahsi iletişim bilgileri alınmaktadır. Müsaitlik durumuna göre de ‘Ön Rezervasyon Belgesi’ oluşturulur ve müşterinin tarafına mail yoluyla gönderilir. Belge içerisinde seçilen villa ve konaklama ücretine ilişkin bilgiler yer almaktadır. Bilgiler doğrultusunda konaklamanın bedeli, belirtilmiş olan şirket hesabına aktarılmaktadır. Belirlenen süre içerisinde ödemelerin yapılmasına da kesinlikle dikkat edilmesi gerekmektedir. Ödeme işleminin tamamlanmasının ardından da müşteriye ‘Rezervasyon Onay Belgesi’ adlı belge iletilmektedir. Bu sayede rezervasyon işlemi hazır hale getirilmektedir.

Online Rezervasyon İşlemleri?

Online rezervasyon yapabilmek için site içerisinde yer alan villalardan herhangi birinin sayfasına girerek, ‘Online rezervasyon’ adlı panel kullanılmalıdır. Bu panele girişin sağlanmasının ardından sırası ile;

1-) Villanın kiralanacağı tarihler aralık şeklinde seçilmelidir.

2-) ‘Evini Kirala’ sistemi tarafından belirtilen tarihlerdeki fiyatlar otomatik olarak hesaplanıp, ekrana yansıtılacaktır.

3-) Kullanıcının karşısına çıkan tutar ve tarihler eğer uygun olursa, ‘Talep Gönder’ butonunu kullanılarak işlemlere başlamak gerekmektedir.

4-) Talebin gönderilmesinin ardından müşteri farklı bir sayfaya yönlendirilmektedir. Yönlendirilen sayfada ‘Ön Rezervasyon Belgesi’ adlı belgenin oluşturulabilmesi için gerekli bilgiler istenmektedir. Bu belgelerin doldurulmasının ardından ‘Gönder’ butonunu seçmek gerekmektedir.

5-) Belgenin gönderilmesi ile birlikte oluşturulan talep Evini Kirala adlı şirketimize direkt olarak ulaşmaktadır. Konaklamanın talep edildiği villanın konaklama ve müsaitlik durumu şirket personeli tarafından incelenerek, uygun görülmesi halinde müşteriye tekrardan Ön Rezervasyon Belgesi gönderilmektedir. Mail yolu ile gönderilen belgenin içerisinde başvuruya ilişkin bilgiler yer almaktadır. Dolayısıyla tekrardan müşterilerin kontrol etmesi talep edilmektedir.

6-) Ön Rezervasyon Belgesi’nde yer alan bilgilerin tamamı doğru ise, ‘Ödeme Yap’ butonu seçilmelidir.

7-) Ödeme sayfasına geçildiği zaman;

 Eğer banka veyahut da kredi kartı ile ödeme yapılmak isteniyorsa kullanılacak kredi kartının veya banka kartının bilgileri sisteme yazılmalıdır ve ödeme gerçekleştirilmelidir.

 Eğer Havale veya EFT yolu ile ödeme yapılacaksa da, açılan ödeme sayfasında yer alan şirket bilgileri kullanılmaktadır. Şirket bilgileri içerisinde ödemenin yapılacak olduğu hesap numaraları yer almaktadır. Bu numaraları kullanarak ödeme kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

 8-) Sistem tarafından belirtilen tutar kadar ödemenin şirket hesabına aktarılmasının ardından firma yetkilisi tarafından müşteriye mail yolu ile ‘Rezervasyon Onay Belgesi’ gönderilmektedir.

Kendi Rezervasyonumu Nasıl Görebilirim?

Seçilmiş olan villaya yapılmış olan rezervasyon, Müsaitlik Takvimi adlı panelden kolaylıkla görülebilmektedir. Seçilmiş olan tarihler, kırmızı renkli olarak görülmektedir. Kırmızı renkli olan günler, konaklama yapılacak olan villanın o günler içerisinde dolu olduğunu göstermektedir. Bundan farklı olarak sitenin sağ üst köşesinde bulunmakta olan ‘Rezervasyonlarım’ menüsünü kullanarak da güncel rezervasyon bilgilerine erişim sağlamak mümkündür.

3d Secure
Websitemiz Kredi Kartlı Alışverişlerde 256 Bit
SSL Sertifikası ile Korunmaktadır.
Whatsapp
Bize Ulaşın
×Müşteri Temsilcileri
XREZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
  • Konaklama Süresi0 Gece
  • Konaklama Tutarı0₺
  • Isıtma Ücreti0₺
  • Temizlik Ücreti0₺
  • Ön Ödeme0₺
  • Girişte Yapılacak0₺
  • Toplamxxx₺
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Opsiyon
Giriş-Çıkış