Evini Kirala

Hakkımızda

kalkan-evini-kirala-ofis_320.jpg
Türkiye'nin En İyi Villa Kiralama Hizmetleri

Güvenli ve konforlu tatilin adresi evinikirala.com ile sizde hemen rezervasyonunuzu gerçekleştirin tatilinizi ev konforunda!

image-3
image-2

Evini Kirala, Türkiye sınırları içerisinde bulunan fakat uzun yıllardır keşfedilmemiş olan bölgelerde yer alan ve birbirinden farklı özelliklere sahip olan villaları kullanıma açmıştır. 2018 yılının son çeyreğinde kurulan ve kuruluşunun ardından sayısız kiralık ilan ile kullanıcılarına erişim sağlayan evinikirala.com, DS Evini Kirala Turizm Emlak İnşaat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi’ne  ait bir markadır.Villa kiralama yöntemi ile gerçekleştirilen turizm uzun yıllar boyunca Avrupa ülkelerinde tercih edilmiştir. Son dönemlerde Türkiye’deki yeni tatil bölgelerinin keşfedilmesi ile birlikte bu turizm çeşidi Türkiye’de de talep görmeye başlamıştır. Dolayısıyla Evini Kirala gibi çeşitli firmalar bu boşluğu doldurmak amacıyla farklı atılımlar gerçekleştirmiştir.Sektörde yer alan firmalardan farklı olarak Evini Kirala, daha sonraki süreçlerde mülk sahiplerinin kendi ilanlarını kendilerinin ekleyebileceği bir platforma dönüşmeyi amaçlamaktadır. Bu sayede binlerce ilan oluşturulabilirken, geniş müşteri portföyü de sağlanacaktır. Dolayısıyla yalnızca aracılık görevi görecek olan şirketimiz, alıcı ve satıcı arasında da yasal ve legal bir güven ortamı oluşturacaktır.

Firmamız, 16977 Türsab Lisans numaralı Kalkan Rester Turizm Seyahat Acentası ünvanına sahip A grubu seyahat acentasıdır. 

Evini Kirala’nın sitesinin içerisinde binlerce kiralık villa ilanı bulunmaktadır. Bu villalar günlük olarak kiralanabileceği gibi, haftalık ve aylık olarak da kiralanmaktadır. Maksimum konaklama kapasiteleri, uzaklık tablosu, kullanım şartları ve fiyat tablosu her ilanın kendisine ait olan panelde yer almaktadır. Dolayısıyla siteyi kullanan kişiler istedikleri bilgiye kolaylıkla erişebilmektedir. Tüm bunların haricinde günün herhangi bir saatinde de firma yetkilileri ile ‘İletişim’ bölümünden irtibat kurmak mümkündür. Merak edilen tüm sorular eksiksiz bir şekilde uzman personel aracılığı ile cevaplandırılacaktır.Evini Kirala, farklı bir yapıya sahip ailelerin de dilediği gibi tatil yapabilmesi için seçeneklerini arttırmıştır. Kuruluş tarihinden itibaren muhafazakar villalar müşterilerin kullanımına sunulmuş durumdadır. Grup eğlencelerinin organize edilmesi için, balayı için veyahut da aile için her türden villa ilanına site içerisinden kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Firmamız tarafından yetkilendirilmiş olan personel vasıtası ile de istenen özellikler belirtilerek, en uygun villa seçilebilmektedir.www.evinikirala.com adresi üzerinden müşterilerine erişim sağlayan firmamız, her türlü talep ve önerilere açıktır. Aynı şekilde şikayetler de belirtilen internet sitesi üzerinden toplanmaktadır.

Müşterilerimizin yaşamış olduğu sıkıntılar 48 saat içerisinde çözüme kavuşturularak, tatil sürecinin en iyi ve en kaliteli şekilde geçirilmesi amaçlanmaktadır. Bunun için de şirket yönetimi ve şirket personeli olarak sektörde lider konuma yükselmek için emin adımlarla ilerlemekteyiz.Evini Kirala yalnızca aracı görevi gören bir firmadır. Bir nevi alıcı ve satıcı arasında köprü görevi görmektedir. Dolayısıyla kiralanan mülkler firmanın kendisine ait değildir. Fakat ilanlarda gözüken fotoğrafların tamamı bizzat Evini Kirala yetkili personelleri tarafından çekilmiştir. Doğal olarak fotoğraflarda herhangi bir değişiklik veya kandırmaca söz konusu değildir. Müşteriler ile kurulan karşılıklı güven ortamı sayesinde gönül rahatlığı ile istenilen süre kadar tatilinizi kiralık villalarımızda geçirebilirsiniz. Tatil süreci içerisinde veya tatil bitiminde dilek ve şikayetlerinizi de yetkili personellerimize aktarabilirsiniz.

Resmi Evraklarımız

evrak
evrak
3d Secure
Websitemiz Kredi Kartlı Alışverişlerde 256 Bit
SSL Sertifikası ile Korunmaktadır.
Whatsapp
Bize Ulaşın
×Müşteri Temsilcileri
XREZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
  • Konaklama Süresi0 Gece
  • Konaklama Tutarı0₺
  • Isıtma Ücreti0₺
  • Temizlik Ücreti0₺
  • Ön Ödeme0₺
  • Girişte Yapılacak0₺
  • Toplamxxx₺
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Opsiyon
Giriş-Çıkış