Tatil herkesin hakkı ama her tatil kalabalık alanlar, yer bulunamayan sahiller anlamına gelmez. Şahsi havuz, sadece istenilen kişilerin gelebildiği ve size özel alanların olduğu tatil seçenekleri de mevcut. Gizliliğine önem veren pek çok kişinin bu yüzden tercihi muhafazakar villa tatili. Hem havuz hem de denize yakın seçenekleri ile bu villalar, özgürce tatil yapacağınız mekanlardan birisi. Üstelik muhafazakar villa tatilinin avantajları balayı ya da özel anlar yaratmak isteyen herkesi cezbetmektedir.

villa-asil-patara-muhafazakar-villa

Muhafazakar Villalar ile Özgürlük ve Gizlilik Bir Arada

Muhafazakar villalar, etrafı çevrili ve dışarıdan bahçesi ya da havuzu görülmeyen yerlerdir. Ayrıca her villa arasında geniş mesafeler olduğu için komşularınızla birbirinizi görmeniz mümkün değildir. Bu bakımdan mahremiyetinizin sağlandığına emin olarak bahçede ya da havuzda dilediğiniz gibi tatil yapabilirsiniz. Kiraladığınız villa tipine göre tatilinizi özgürce geçirebilirsiniz.

İslami villa kiralama seçenekleri oldukça fazladır. Öncelikle evin genişliğine siz karar verirsiniz ister dubleks ister tripleks villa tiplerini kiralayabilirsiniz. Aileniz ile tatil yapacaksanız aileye uygun evler de bulunmaktadır; yatak ve oda sayısının opsiyonlu olması ile ister akrabalarınız isterseniz de konuklarınızla muhteşem bir tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

Muhafazakar villalar için bir diğer seçenek bahçede havuzun olup olmamasıdır. Bahçenin genişliğine ya da evin büyüklüğüne göre havuzlar tercih edilebilir. Böylelikle sıcak yaz günlerinde, özgürlüğünüz kısıtlanmadan ya da mahremiyetiniz bozulmadan havuzun tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca bahçede bulunan şezlong ya da diğer bahçe mobilyaları ile tedirginlik duymadan güneşlenebilirsiniz.

villa mina islami villa

Balayı Çiftleri için Villa Tatilinin Avantajları

Gizlilik isteği yalnızca muhafazakar olmak demek değildir. Pek çok çift, kalabalık sahillerde ya da havuzlarda bulunmamayı tercih edebilir ya da otellerin sıkışık sahillerinde tatil yapmaktan keyif almayabilir. Villa tatilinin avantajları da burada devreye girer.

Villa kiralama ile, sadece size özel bir alan yaratabilirsiniz. Hijyen gibi bir sorununuz olmaz çünkü villanın havuzunu tatiliniz boyunca sizin izin verdikleriniz dışında kimse kullanamaz. Ne denize girmek ne de havuz için beklemek zorunda kalmazsınız. En önemlisi de şezlong kiralama ya da şezlong bulamama gibi sıkıntılar yaşamazsınız. Etrafı çevrili ama güneşi alan, aydınlık ve sadece size özel alanda dilediğiniz gibi güneşlenebilir, yemek yiyebilir, eğlenebilirsiniz.

Villa kiralayarak tatil yaparken tatil süreniz boyunca eviniz olacak buraya konuklar da getirebilirsiniz. Konuklarınız, mahremiyetin en üst düzeyde olduğu bu alanlarda tatillerinin keyfini çıkarabilir, komşularınız konuklarınızdan ya da sesten yeterince uzak oldukları için kimseyi rahatsız etme tedirginliği yaşamazsınız. Tüm bu avantajların yanında en önemlisi iletişimden kopmazsınız, internet ya da televizyon da villalar içinde bulunmaktadır.

villa okyanus muhafazakar villa

Özel Anlar için Özel Alanlar Gerekir

Balayı, yıl dönümü ya da tatil yalnızca iyi vakit geçirmek için değildir; aynı zamanda harika anılar için de vardır. Özel anlar, özel alanlar gerektirir ve muhafazakar villa kiralamak size bu özel alanları yaratır. Seçeceğiniz villada, sadece istediğiniz kişileri ve anılarınızda olmanızı dilediğiniz konuklarınızı ağırlayabilirsiniz. Böylelikle özgürce ama tüm mahremiyeti ile sadece sizin olan anılarla tatilinizin tadına varırsınız üstelik bunun için tek bir tatil mekanı seçmek zorunda kalmazsınız.

İslami villa kiralama imkanı, Türkiye’nin popüler tatil beldelerinde sizleri beklemektedir. Hayalinizdeki tatil, huzurlu, özgür ama bir o kadar da özel ise villa kiralayarak tüm bunları aynı anda yaşayabilirsiniz.


Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz
YARDIM MERKEZİ
Önerilen Konular