Hava limanından Villaya Nasıl Gelebilirim?

Eğer ulaşım için araç kiralanmamış ise Dalaman Hava limanı’na iniş yapılmasının ardından Kaş veya Kalkan bölgesi için Havaş servisleri kullanılmalıdır. Fethiye Otogarı’nda inerek, Kalkan - Kaş minibüsleri vasıtası ile bölgeye ulaşım sağlanabilir.

 -Eğer müşteri Fethiye’de villa kiralamış ise; hava limanından Fethiye Otogar’a geçiş yapılmalıdır. Oradan da taksi vasıtası ile bahsi geçen villaya ulaşım sağlanabilir.

 -Eğer müşteri Dalyan’da villa kiralamış ise; hava limanından Dalyan Otogar’a geçerek, taksi vasıtası ile bölgeye ulaşım sağlanabilir.

 -Eğer müşteri Marmaris’te villa kiralamış ise; Havaş otobüsleri aracılığı ile Marmaris Otogar’a geçilmelidir. Buradan da taksi aracılığı ile bahsi geçen villaya ulaşılabilir.

 -Eğer müşteri Bodrum’da villa kiralamış ise; uçakla Bodrum-Milas hava limanına iniş yapılmasının ardından aynı şekilde Havaş otobüslerini kullanarak Bodrum Otogar’a erişim sağlanır. Sonrasında da taksi kullanarak belirtilen villaya ulaşım sağlanabilir.

 NOT: Zamanında ve uygun ulaşım sağlanabilmesi için, konaklama yapacak kişilerin önceden ilgili yerleri arayarak bilgi alması tavsiye edilmektedir. Belirtilen saatlerde bölgede olunamaması, yolda kalma veyahut da çeşitli ulaşım sıkıntılarının yaşanması halinde Evini Kirala sorumlu tutulamamaktadır. Bu nedenle önceden gerekli hazırlıklar yapılmalıdır.


İlgili makaleler
Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz
YARDIM MERKEZİ
Önerilen Konular