Aradığınız kriterlere uygun villa bulunamadı!

Çerçiler Villaları

Kaş bölgesine bağlı olan Çerçiler bölgesi, karşı konulamaz bir doğa ve deniz manzarasıyla dikkat çekmektedir. Son zamanların trend tatil seçeneği olan villa tatili aslında ailelerin ve çiftlerin stresten uzak bir şekilde vakit geçirmesini sağlar. Bununla birlikte Çerçiler villaları Kaş merkeze sadece 4 km uzaklıktadır. Haliyle boş vakitlerinizde Kaş’a gidebilir, alışveriş yapabilir ya da özel ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Çerçiler Balayı Villaları

Çerçiler’de konaklamak isteyenler mutlaka geniş, havuzlu ve lüks villaları tercih etmelidir. Çünkü doğa ve deniz manzarasını karşısına alan misafirlerimiz günlük, haftalık ya da aylık olarak bu bölgede harika bir vakit geçirebilir. Son zamanlarda hem yerli hem de yabancı turistlerin tercih ettiği Çerçiler villalarında balayı çiftlerine özel fırsatlar da sunuluyor. Özel anılarını villa tatilinde biriktirmek isteyenlerin vazgeçemediği villaların daima uygun fiyatlarla sunulduğu da unutulmamalıdır.

Çerçiler Muhafazakar Villa Kiralama

Muhafazakar aileler otelde konaklamak yerine alternatif aramaktadır. Bu alternatifler arasında Antalya’nın Kaş ilçesine bağlı Çerçiler bölgesi de bulunmaktadır. Aileler kendilerine özel olarak tahsis edilen villalarda havuz keyfi yaparken aynı zamanda bahçe ve terasta da vakit geçirebilmektedir. Muhafazakar aileler ayrıca lüks mobilyalarla hazırlanan villalarda aradığı her araç ve gerece ulaşabilmektedir. Bu villalarda sunulan hizmet ve ekipmanlar;

  • TV
  • İnternet
  • Jakuzi
  • Sauna
  • Banyo ve tuvalet
  • Teras ve bahçe
  • Tüm mutfak ekipmanları
  • Tüm bahçe araç ve gereçleri şeklinde sıralanmaktadır.

Çerçiler mevkiinde konaklayacak olan misafirler lüks villalarda huzurlu bir şekilde vakit geçirirken istedikleri her an Kaş’ı da ziyaret edebilir. Ayrıca bu bölgedeki deniz ve doğa manzarası da oldukça güzeldir. Otel fiyatlarına göre çok daha uygun seçeneklerle sunulan Çerçiler villalarında aradığınız konfora ulaşırken dilediğiniz sosyal aktiviteyi yapmanın mutluluğunu da yaşayabilirsiniz.

Antalya, villa tatilinin en güzel şekilde yapıldığı bölgelerimiz arasında ilk sıradadır. Haliyle yurtdışından da çok sayıda turist yaz ve kış aylarında villa tatili yapmayı sürdürmektedir. Rezervasyon sürecinde kalabalık aileler 8 kişiye kadar konaklayabileceği villaları kiralayabilirken 2, 4 ve 6 kişilik özel korunaklı havuzlu villaları da tercih edebilir.

Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz
YARDIM MERKEZİ
Önerilen Konular